РУС БЕЛ ENG

Расписание факультативы и кружки

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах, спартыўнай секцыі

 

І паўгоддзе 2022/2023 навучальнага  года

 

 

№ п\п

Аб’яднанне па інтарэсах, секцыя

 

 

Настаўнік

 

Дзень

 

Час

 

 Кабінет

 

І

 

Чароўны клубок

Гарбачова Валанціна Эдвардаўна

 

Серада

Чацвер

 

08.05-08.50

08.05-08.50

Кабінет 5 класа

 

2

Чароўная палітра

Гарбунова Ганна Леанідаўна

 

Аўторак

14.50-15.35

Кабінет 6 класа

 

3

 

Ля-ля-фа

Ціханава Святлана Уладзіміраўна

 

Аўторак

Пятніца

І4.50 - І5.35

08.05 - 08.50

 

Кабінет 4 класа

 

4

 

Разьба па дрэву

Пятроўскі Аляксандр Альфрэдавіч

 

Серада

Чацвер

08.05 - 08.50

08.05 - 08.50

 

Майстэрня

Майстэрня

 

5

 

Валейбол

Кухто Уладзімір Віктаравіч

Аўторак

Субота

08.05 - 08.50

І0.50 - ІІ.35

ІІ.45 - І2.30

 

Спартыўная зала

 

 

Графік правядзення факультатываў

І паўгоддзе 2022/2023 навучальнага года

 

Клас

Факультатыў

Настаўнік

 

Дзень

Час

Кабінет

 

І

Шахматы ў школе

Гарбунова Г.Л.

Аўторак

І3.00-І3.35

К-т 1кл.

Творчыя майстэрні

Аксёнава Л.У.

Панядзелак

13.00-13.35

К-т 1 кл.

Учимся говорить правильно

Аксёнава Л.У.

Чацвер

11.55-12.30

К-т 1 кл.

 

ІІ

Шахматы ў школе

Гарбунова Г.Л.

Пятніца

І2.05-І2.55

К-т інф-кі

Язык родной, дружи со мной

Саламаха В.В.

Аўторак

13.10-13.55

К-т 2 кл.

Творчыя майстэрні

Саламаха В.В.

Пятніца

12.05-12.55

К-т 2 кл.

ІІІ

Сем “Я”

Шахорская С.А.

Серада

14.15-15.00

К-т 3 кл.

Творчыя майстэрні

Шахорская С.А.

Аўторак

14.15-15.00

К-т 3 кл.

 

IV

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

Пушнёва І.М.

Чацвер

13.55-14.40

К-т 4 кл.

Фітадызайн

 

Пушнёва І.М.

Панядзелак

14.15-15.00

К-т 4 кл.

 

V

Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызма

Есіпенка С.М.

Панядзелак

І4.І5-І5.00

К-т 5 класа

 

VI

Матэматыка пасля ўрокаў

Адамовіч Л.Л.

Панядзелак

І4.50-І5.35

К-т 6 класа

Будучыня пачынаецца сёння

Калеснікава А.В.

Панядзелак

І4.50-І5.35

К-т 7 класа

 

VII

Алгебра вучыць разважаць

Гарбунова Г.Л.

Пятніца

08.05-08.50

К-т 7 класа

Будучыня пачынаецца сёння

Гарбунова Г.Л.

Пятніца

І5.І0-І5.55

К-т 7 класа

VIII

Асновы фінансавай граматы

Пясецкі П.М.

Серада

І5.І0-І5.55

К-т 8 класа

 

IX

 

Обобщающий курс

Власенка С.М.

Панядзелак

І4.50-І5.35

К-т 9 класа

Абагульняючы  факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “матэматыка”

Адамовіч Л.Л.

Субота

09.55-І0.40

К-т 9 класа

Вялікая Айчынная вайна савецкага народа (у кантэксце ІІ сусветнай вайны)

Качан В.М.

Пятніца

08.05-08.50

К-т 8 класа

Прафесія маёй мары

Гарбунова Г.Л.

Серада

 

08.05-08.50

К-т інф-кі