РУС БЕЛ ENG

Каникулы

Чем можно занять себя в школе во время осенних каникул

 

Дата

Мерапрыемства

 

Час

Месца правядзення

 

 

31.10

Пазнаваўчая гульня “Шчаслівы выпадак”

Квэст –гульня

Аб’яднанне “Ля-ля-фа”

 

Секцыя “Валейбол”

Гадзіна права “Адказнасць непаўналетніх”

 

 

09.30- 10.15

 

10.25-11.10

10.30-11.15

 

9.30-10.15

11.30-12.15

 

Каб-т біялогіі

Двор УА

Каб-т зам. мовы

Спарт. зала

Каб-т бел. мовы

 

01.11

Майстар- клас “Выцінанка” – у чаканні свята

Акцыя “Ветэран жыве побач” – дапамога

 

Аб’яднанне “Чароўная палітра”

Экскурсія ў восеньскі лес

 

09.00-09.45

 

 

10.00-11.00

 

 

11.00-11.45

 

11.30-12.20

 

 

Каб-т матэматыкі

 

 

 

 

Каб-т інфарм.

 

 

 

02.11

Квэст –гульня “Вясёлы паравоз”

Наведванне бібліятэкі сельскай

Гадзіна прававых ведаў  “Я ведаю”

Аб’яднанне:

 “Разьба па дрэву”

 

09.00-09.45

 

10.05-10.50

 

11.00-11.45

 

10.00-10.45

10.55-11.50

Каб-т інфарм.

 

 

Каб-т бел. мовы

Майстэрня

 

 

 

03.11

Гульня “Зарніца”

 

Псіхалагічны трэнінг “Вучымся сябраваць”

Квэст-гульня “Азбука бяспекі”

Аб’яднанне

“Чароўны клубок”

 

09.00-10.30

 

11.00-11.45

 

12.00-12.45

 

09.30-10.15

10.25-11.10

лесапаласа

 

Каб-т біялогіі

Каб-т біялогіі

Каб-т прац. навучання

 

 

04.11

Працоўны дэсант “Школьны двор”

Відэагасцёўня “Цікава і займальна”

Секцыя “Валейбол”

 

Аб’яднанне “Ля-ля-фа”

 

 Гадзіна вясёлых забаў “І жартам, і ў сур’ез”

Акцыя “Абеліск” – уборка тэрыторыі, догляд

 

09.00-09.45

 

10.00-10.45

 

09.30-10.15

10.25-11.10

10.30-11.15

 

11.00-12.00

 

12.10-12.55

Двор УА

 

Каб-т бел. мовы

Спарт. зала

 

Каб-т зам. мовы

Двор УА

 

 

 

05.11

Гульня “Я ведаю”

 

Экскурсія па вёсцы “Родны мой край”

“Школа  Чалавечнасці” –занятак

 

 

09.00-09.45

 

10.00-10.50

 

11.00-11.45

 

Каб-т матэматыкі

 

 

Бібліятэка

 

 

 

 

свернуть

График работы объединений по интересам

Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах

у час восеньскіх канікулаў

2022/2023 навучальны год

 

Назва

Кіраўнік

Дзень

Час

Месца

 

Валейбол

 

Кухто У.В.

Панядзелак

 

Пятніца

09.30-10.15

 

09.30-10.15

10.25-11.10

 

 

Спартыўная зала

 

Ля-ля-фа

 

Ціханава С.У.

Панядзелак

 

Пятніца

10.30-11.15

 

10.30-11.15

 

Каб-т  зам. мовы

 

Чароўная палітра

 

Гарбунова Г.Л.

Аўторак

11.00-11.45

Каб-т інфарматыкі

Разьба па дрэве

Пятроўскі А.А.

 

Серада

10.00-10.45

10.55-11.40

Майстэрня

Чароўны клубок

Гарбачова В.Э.

Чацвер

09.30-10.15

10.25-11.10

 

Каб-т прац. навучання

 

свернуть